Księgowy/Księgowa

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Księgowy/Księgowa

Przewidywany zakres obowiązków:

• prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, naliczanie amortyzacji, przygotowywanie i rozliczanie inwentaryzacji
• dekretacja i księgowanie dokumentów finansowych
• weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym, podatkowym i zgodności z procedurami Spółki
• ustalanie rozrachunków i dokonywanie rozliczeń z kontrahentami oraz bieżąca współpraca z nimi
• rozliczanie zaliczek i delegacji krajowych i zagranicznych

Wymagania:

• minimum 3 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku
• doskonała znajomość przepisów dot. ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
• bardzo dobra znajomość MS Office – Excel
• doskonałe umiejętności komunikacyjne
• umiejętność planowania oraz zarządzania czasem
• skrupulatność, terminowość, samodzielność
• mile widziana znajomość systemu księgowego iScala i systemu do ewidencji środków trwałych Optitest

W zamian oferujemy:

• pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku i perspektywy rozwoju zawodowego
• rozbudowany pakiet socjalny i uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym
• szeroki zakres szkoleń oraz kursy językowe

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać pod adres:
e-mail: rekrutacja@pekaotfi.pl

Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w temacie maila oraz o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekao TFI S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym.”

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia

INFORMACJE PEKAO TFI S.A. DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH:

1. Administrator danych
Administratorem danych jest Pekao TFI S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Żubra 1, 01-066 Warszawa.
Z Administratorem danych można skontaktować się telefonicznie pod numerem 22 640 40 00 lub pisemnie: Pekao TFI S.A. ul. Żubra 1, 01-066 Warszawa.
2. Cel przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Administratora danych. Dane osobowe kandydatów przetwarzane są na podstawie:
- przepisów art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (dane osobowe wskazane w tym akcie prawnym)
- zgody - w zakresie danych, które nie są przetwarzane na podstawie ww. przepisu
3. Obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy. Bez podania tych danych nie może Pani/Pan wziąć udziału w procesie rekrutacji.
4. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych powołanego w Pekao TFI S.A.: adres iod@pekaotfi.pl.
5. Okres przechowywania danych
Administrator danych będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe do chwili wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania ograniczenia przetwarzania, usunięcia danych lub przeniesienia danych do innego administratora danych, nie dłużej niż 6 miesięcy od chwili zakończenia procesu rekrutacji.
6. Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, o ile jest to technicznie możliwe oraz wykonalne w myśl powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a także prawo wniesienia sprzeciwu w dowolnym momencie wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
7. Przysługuje Pani/Panu uprawnienie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8. Pekao TFI S.A. nie dokonuje profilowania i nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając dane osobowe kandydatów.