Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności


 
 

Jak zostać Klientem ?

Korzystanie z naszych usług w zakresie zarządzania portfelem maklerskich instrumentów finansowych na zlecenie.

W celu zawarcia umowy o Zarządzanie Portfelem Maklerskich Instrumentów Finansowych na Zlecenie należy zgłosić się do siedziby Pekao TFI S.A. w Warszawie, przy ulicy Marynarskiej 15 (budynek New City).

Przy podpisywaniu umowy wymagany jest dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość osoby podpisującej umowę, np. paszport.

Po podpisaniu umowy należy przekazać aktywa, którymi ma zarządzać Pekao TFI S.A. W przypadku papierów wartościowych ich przekazanie następuje poprzez transfer na rachunek inwestycyjny prowadzony dla klienta (o ile nie są już zarejestrowane na tym rachunku) w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A. Natomiast przekazanie środków pieniężnych może nastąpić w drodze przelewu na rachunek inwestycyjny klienta prowadzony w CDM Pekao S.A. lub poprzez wpłatę gotówkową dokonaną na powyższy rachunek w kasie Banku Pekao S.A., w jednostce, w której znajduje się Punkt Obsługi Klienta CDM Pekao S.A.

W celu umówienia się na spotkanie lub rozmowę telefoniczną z doradcą inwestycyjnym prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem (+48) 22 640 40 84 lub (+48) 22 640 40 77.

 
Zobacz również
Przydatne programy do pobrania: Adobe Reader  |  Java Sun

© 2019 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.